#


BİZ KİMİZ?

“ Şuan da bu yazıları okuyorsanız bizimle tanışmaya adım atmışsınız demektir. Sam Reklam ailesine hoş geldiniz…”

1997 yılında İzmir’in Şirinyer semtinde başladık bu serüvene. Aile şirketi olarak birçok sektörde adım adım heyecanla büyümeye devam ettik. Yıllarca birçok ulusal ve yerel gazetenin kapısından girdik, projeler ürettik, varlığımızı sürdürdük. Birçok yeni kurulan markanın doğuşuna şahit olduk, reklam kampanyalarını yürüttük.


 • 95%
  Photoshop
 • 87%
  Html5/css3/JS
 • 64%
  .Net Core
 • 88%
  After Effect
 • 85%
  Illustration
 • 79%
  c#/Java

PEKİ NELER YAPIYORUZ?

Gelişmekte olan dijital dünyanın hızına yetişmek için önce kendimizi geliştiriyoruz. Bu gelişimin meyvelerini ise sorumluluğunu aldığımız markaları geliştirmekte kullanıyoruz. Çağımızın önemli mecrası olan internet ortamında markanızı en üst sıralara taşımak adına birçok seçenek sunuyoruz. Doğru zamanda, doğru strateji ile orijinal ve yaratıcı fikirler geliştiriyoruz. Etkili mecra seçimleri ile markanızın temel İhtiyaçlarını listeliyor ve güçlü ekibimizle dört bir koldan çözüm sürecine geçiyoruz.

Ekibimiz

PROJE SÜRECİ

01 PLANLAMA

İş planınız içerisinde değerlendirebileceğiniz, ürün ya da hizmetinizin ihtiyaç duyduğu tüm tasarım ve geliştirmeleri kapsayan bir plandır. Tasarım ve geliştirme bölümünün amacı iş planınızın muhatabına ürün/hizmetin tasarımının tanımını, üretim süreçlerini, üretim süreçleri içindeki geliştirme safhalarını, bunlar için gerekli olan bütçeyi anlatmaktır.

02 TASARIM

Geliştirilen planlama doğrultusunda, görsel ve dijital medyanın eşzamanlı birleştirilmesiyle ortaya çıkarılan kreatif sonuçtan oluşmaktadır. Tasarım markanın kurumsal yüzüyle bağlantılı ve özgün olmalıdır.

03 SUNUM

Markanın ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan projenin onaya sunulması ve baskıya alınması sürecidir. Dijital ortamda test süreçlerinden geçen projeler ise google ortamında yerini almaktadır.

18 YILLIK TECRÜBE İLE

Modern tasarım ve geliştirmeye yönelik beyin fırtınası yapmaya vakit ayırın.